PROSBA NA RODIČE

Zobrazeno: 107×

PROSBA NA RODIČE

Vážení rodiče, milí žáci,

vzhledem ke zhoršující se epidemiologické situaci Vás velmi prosím, abyste se  přesvědčili, že se dostanete do elektronické žákovské (záložka E-VÝUKA na našem webu vlevo nahoře), tedy systému Bakaláři

Právě v Bakalářích najdete informace k výuce, což bude zásadní v případě, že budeme muset přejít na distanční výuku.

Pokud máte s přístupem do Bakalářů jakýkoliv problém, neváhejte se na nás obrátit či - v případě zákonných zástupců - nás kontaktovat, telefonicky, mailem, či osobní návštěvou (nejlépe po předchozí domluvě a ideálně třídní učitelku/třídníhoho učitele, případně jinou paní učitelku/jiného pana učitele nebo paní asistentku).

Vzhledem k tomu, že je od 1. 9. 2020 účast na distanční výuce povinná, je nezbytné, abychom my měli možnost Vás informovat o organizaci výuky a způsobu hodnocení (žáků) a abyste Vy tyto informace mohli přijímat a distanční výuky se tak plnohodnotně účastnit.

Děkuji za pochopení.

Andrea Melechová Ruthová