Poděkování

Vloženo: 18. červen v 21:55

Platnost do: 31. srpen v 23:59

Poděkování

... společnosti UNICEF a Středočeského kraje paní učitelce Novotné a 7. třídě za účast v projektu "Adoptuj panenku, zachráníš dítě".

Zároveň s projektem Adoptuj panenku proběhl na facebookovém účtu UNICEFu třetí ročník hlasování o Miss panenku.

V hlasování zvítězila s 670 hlasy panenka Petra, druhé místo obsadila s 586 hlasy panenka Arao Takahiko (obě autorky jsou žákyněmi ZŠ Slabce na Rakovnicku) a třetí místo získala s 381 hlasy panenka Isabella od dvojice autorek ze ZŠ Miloše Šolleho v Kouřimi. Hlasování o nekrásnější panenku vyvolalo velký ohlas, ve facebookové galerii nasbíraly panenky celkem 4 742 hlasů. Všechny panenky z letošního ročníku soutěže budou postupně k dostání v e-shopu UNICEF ČR k symbolické adopci.

Přílohy