Okresní kolo zeměpisné olympiády

Vloženo: 21. únor v 18:06

Platnost do: 31. srpen v 23:59

Okresní kolo zeměpisné olympiády

Ve středu 20. 2. se naši žáci zúčastnili okresního kola zeměpisné olympiády v čáslavském DDM.

Výsledková listina nás sice moc nepotěšila, neb jsme zabrali pozice ke konci výsledkových listin, nálada byla nicméně výborná, vztahy napříč ročníky "utuženy" smiley

"Bylo to super, testy byly celkem lehké. Před vyhlášením jsme šli nakupovat do města."

Marek, kategorie A, 18. místo

"Dle mého byla olympiáda moc fajnová, bylo tam hodně legrace. Soutěžící byli rozřazeni do čtyř kategorií - A, B, C, D, já byl v B. Psali jsme tři testy a za mě byl ten druhý nejtěžší."

Jonáš, kategorie B, 10. místo

"Měl jsem tu možnost zúčastnit se okresního kola zeměpisné olympiády v Čáslavi a byl jsem opravdu spokojen. I přesto, že jsem ani já ani moji spolužáci nepostoupili, odvezli jsme si aspoň dobrou náladu a další zkušenosti."

Ondra, kategorie C, 18. místo

"Za mě to bylo super a to hlavně ve volných chvílích mezi testy. Olympiáda samotná byla rozdělena do tří částí, dvě s atlasem a jedna bez atlasu. Nejtěžší byla druhá část. Když jsme dopsali test, zahráli jsme si stolní fotbálek a byli jsme ve městě. Moc jsme se bavili a bylo to super."

Míša, kategorie C, 16. místo

Galerie